Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

1 вересня - День знань!

Привітання
01.09.2021
Закінчилося літо – а з ним і літні канікули.
🔔1 вересня – хвилюючий день для школярів нашої громади! Хтось з радістю сяде за шкільні парти, а хтось ще буде сумувати за минулим літом.
Сьогодні головними героями свята є діти з яскравими, красивими букетами в руках. Я впевнений, що ви сумували за школою, за друзями, за новими знаннями, гуртками та вчителями.
1 вересня- хвилююча подія для всіх, особливо для батьків першокласників та випускників! Тож я бажаю, щоб першокласники були здоровими, старанними і слухняними, а випускники провели свій останній шкільний рік яскраво, незабутньо та без карантину! А вам шановні вчителі і батьки бажаю в першу чергу здоров’я і терпіння, взаєморозуміння і нехай весь навчальний рік буде добрим і успішним для кожного з вас!
Я вітаю громаду з Днем знань!
 
З повагою селищний голова Євгеній ТРАВЯНКО
2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше