1 вересня - День знань - свято, що об'єднало громаду

01.09.2021

Знову до школи…

День знань - одне із головних свят навчального року - урочисте, хвилююче і відповідальне. Воно об'єднує всю громаду - від найменших, тих, хто вперше піде до школи і стане першокласником, до серйозних старшокласників - які, стоять на порозі дорослого життя.

Цікаво і змістовно було проведено День знань у закладах загальної середньої освіти Арбузинської громади. Притихлі за час літніх канікул оновлені коридори, класні кімнати затишних і  завжди  привітних для всіх шкіл, знову ожили і наповнилися дитячим сміхом, враженнями про літній відпочинок, щирими бесідами з друзями.З гарним настроєм учні шкіл разом з класними керівниками провели традиційний Перший урок.

110 школяриків  вперше сіли за  новенькі шкільні парти. Для них усе тут нове і незвичне: і це Свято першого дзвінка, перший урок, перший вчитель…Для цих маленьких допитливих  чомучок сьогодні все: і слово, і музика, і дзвони вчительських сердець.

Особливим сьогодні було 1 вересня для учнів Арбузинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, де наразі втілюється маштабний проєкт капітального будівництва в рамках реалізації президентської програми «Велике будівництво». Наразі роботи ще тривають, але було прикладено максимум зусиль для того, щоб двері закладу відчинилися і було розпочато навчальний рік в основному корпусі.

Сьогоднішній день був багатий на ювілейні дати. Новокрасненська ЗОШ І-ІІІ ст. відсвяткувала свій ювілей - 40-річчя. Цього дня своєю увагою не міг оминути заклад і селищний голова Євгеній Травянко, бо він не лише шанований гість, а і колишній учень школи. Євгеній Віталійович виступив з вітальною промовою, привітав першокласників, подарував їм подарунки та щиро подякував ветеранам педагогічної праці.

А ще сьогодні ювілей – 50-річчя у Кавунівській філії КЗО «Арбузинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. Т.Г. Шевченка Арбузинської селищної ради». Гостем на святі була начальник Відділу освіти, культури, молоді та спорту Лариса Ружанська, яка побажала учням старанності та терпіння, а вчителям поваги та взаєморозуміння з учнями.

Тож літні канікули залишилися позаду, а попереду на всіх чекає цікава подорож Країною знань.

Зі святом!