Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

2 квітня – Всесвітній день розповсюдження інформації про проблему аутизму!

Новини
02.04.2021
2 квітня – Всесвітній день розповсюдження інформації про проблему аутизму!
“Діти дощу” – так називають людей з аутизмом, а 2 квітня – Міжнародний день поширення інформації про аутизм. Блакитний колір і пазли є символами цього дня.
«Ау»,- кричать люди, якщо заблудять у лісі. Це означає «я сам , відгукніться, хто чує». Слово «аутизм» теж цього кореня, воно походить від грецького autos – «сам», а «аутизм занурення у себе»
Останнім часом кількість людей із аутизмом і розладами аутистичного спектру у світі різко збільшилася.
Аутизм впливає на здатність людини спілкуватися і жити в суспільстві. Розлади аутистичного спектру можуть істотно обмежити здатність людини здійснювати повсякденну діяльність і брати участь в житті суспільства. Ці розлади часто негативно впливають на освітні і соціальні досягнення людини. Деякі «люди дощу» здатні жити самостійно і продуктивно, інші страждають важкими порушеннями і потребують довічного догляду та підтримки.
«Люди дощу» часто наражаються на стигму і дискримінацію, вони можуть бути несправедливо обділені увагою як в сфері медичного обслуговування, так і в сфері освіти, в можливостях брати участь в житті місцевих громад. Тому їм дуже потрібна наша підтримка і розуміння.
У Всесвітній день поширення інформації про проблеми аутизму закликаємо активізувати зусилля задля того, щоб діти та дорослі, які мають це захворювання, стали в майбутньому повноправними членами суспільства, щоб воно стало доступнішим для них та відкрило усі широкі можливості.
Кожна людина –особлива!!!
 
 
 
Поделиться
 
 
2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше