Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

Заходи
20.02.2021

Пам’яті Небесної Сотні

 

 

  Тридцять років для історії – мить. Але в цю мить іноді трапляються такі доленосні події, що визначають подальше життя цілих народів!  Без перебільшення, в новітню історію України ввійде Революція Гідності з її жертовністю і трагізмом, любов’ю і ненавистю, неймовірним піднесенням духу єдності і розчарування від втрат. Чи можливо собі уявити в ХХІ столітті, в центрі Європи, в країні з древньою цивілізацією таке кровопролитне протистояння між владою і народом, яке ми спостерігали сім років тому на вулицях і майданах древнього Києва?

     Люди різного віку і різного статусу, різних політичних уподобань і різних смаків об’єднали спільні почуття – ЛЮДСЬКОЇ ГІДНОСТІ і ЖЕРТОВНОСТІ заради УКРАЇНИ. Багато з них поплатилися власним життям,  ненародженими дітьми, втраченими поколіннями свого роду. Це – найвища плата за право жити в тій країні, про яку мрієш, розмовляти тією мовою, яка дарована предками!  Юрій Вербицький, Роман Гурик, Михайло Жизневський, Сергій Нігоян, Устим Голоднюк і десятки інших, добре чи мало відомих, стали Ангелами Небесної Сотні. 20 лютого – це їх день – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ і СКОРБОТИ! 

   Науковці різної спеціалізації будуть досліджувати і вивчати, робити висновки і встановлювати зв’язки та наслідки.  Але нинішнє покоління – це покоління очевидців і від нас залежить якої міцності буде ланцюг історичної пам’яті, що з’єднає минуле і майбутнє. Ми маємо зробити все можливе і неможливе, щоб їхні жертви були не даремними!

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше