25 жовтня - місцеві вибори

Анонс події
24.10.2020
❗️До уваги мешканців громади!
🕰Нагадуємо, що в ніч з 24 на 25 жовтня Україна переходить на зимовий час, а це означає, що о 4:00 стрілки годинника будуть переведені на 1 годину назад. Враховуйте цю обставину, плануючи завтрашній день, включно з відвідуванням виборчих дільниць.
😷Окрім цього, виходячи на виборчу дільницю, візьміть з собою захисну маску, перчатки, особисту ручку, що дозволить захистити ваше здоров’я під час голосування. На вході в приміщення виборчої дільниці буде проведено температурний скринінг, кількість людей, яких будуть впускати в приміщення, буде обмежена. Окрім цього, просимо дотримуватись соціальної дистанції на дільницях!
Пам’ятайте, що кожен голос – важливий! Тож неодмінно прийдіть з 8 до 20 години на вашу виборчу дільницю.
🙏Але не менш важливим є здоров’я кожного мешканця. Тож просимо пам’ятати про карантинні заходи, які зможуть захистити кожного з нас, водночас не завадив виконанню нашого громадянського обов’язку!