Заходи з нагоди Міжнародного Дня людей похилого віку в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Арбузинської селищної ради

01.10.2021

Євгеній Травянко привітав людей похилого віку

1 жовтня, з ініціативи ООН, у світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку.

Ця дата покликана привернути увагу до проблем літніх людей, а у Арбузинській ТГ з особливим трепетом ставляться до людей поважного віку.

Щоб виразити свою повагу та привітати людей похилого віку селищний голова  Євгеній Травянко та начальник відділу соціального захисту населення Арбузинської селищної ради Вікторія Медиченко завітали до територіального центру соціального обслуговування населення Арбузинської селищної ради, де їх привітно зустрів колектив закладу   з директором Аллою Резніченко.

У великій, святково прикрашеній залі зібралися підопічні терцентру, в очікування свята. І воно не забарилося. Євгеній Травянко щиро подякував винуватцям свята за копітку щоденну працю у молоді роки та побажав спокійного сьогодення та міцного здоров’я.

- Ви заслуговуєте на особливу увагу, - зазначив Євгеній Віталійович, - і ми разом з колективом селищної ради, зокрема відділом соціального захисту населення завжди готові дбати, щоб вам було добре.

У якості подарунка голова громади вручив смачні солодощі до чаю.

Після цього гарний настрій подарували жителям Будинку для людей похилого віку чудовим концертом школярі Арбузинської ЗОШ № 2 ім. Т. Г. Шевченка.

А в цей час колектив терцентру у їдальні готували святковий стіл для винуватців свята. Смачний чай, канапки, тортики, цукерки, тощо. Сьогодні найповажніша частина суспільства сповна відчує турботу навколишніх.

А колектив територіального центру виносить щиру подяку благодійникам, які допомогли створити це свято. А це:  Арбузинська селищна рада, Благодатненська ТГ ПП «Менада», ТОВ «Ірбіс Компані», ПП «Мельніченко Н.М.», СПД «Анваров В.Б.» ПП Халупенко магазин «Наш», ПП «Затуливітер», Турко С. В.

Саме у такі дні  ми мамо можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими та милосердними до тих, хто того потребує. Це і привід для роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

Ганна ВОЛОШИНА