Конкурс на заміщення вакантної посади

25.11.2021

Арбузинська селищна рада

оголошує  конкурс на заміщення   вакантної  посади

посадової особи місцевого самоврядування

провідного спеціаліста - бухгалтера відділу фінансів Арбузинської селищної ради .

До участі в конкурсі запрошуються громадяни України, що мають вищу освіту не нижче ступеня бакалавра фінансово-економічного спрямування, без вимог до стажу роботи, вільно володіють українською мовою, мають знання нормативно правових актів у фінансовій та бухгалтерських сферах та вміють працювати на персональному комп’ютері.

Оклад 4900 грн. на  місяць.

Особи, які бажають  взяти участь у конкурсі, подають такі документи:

1) письмову заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями, пов'язаними з прийняттям на службу в  органи місцевого самоврядування та проходженням служби;

2) заповнену особову картку державного службовця (форма П2-ДС) з відповідними додатками (автобіографія, трудова діяльність);

3) дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

4) копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

5) електронну декларацію, як кандидата на посаду передбаченою Законом України "Про запобігання корупції";

6) копію паспорта та довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;

7) копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

8) письмову заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися до відділу персоналу апарату Арбузинської селищної ради та її виконавчого комітету за адресою: 55301, Миколаївська обл., смт. Арбузинка пл. Центральна,18, кабінет 215, телефон для довідок: (05132)3-08-25.

Термін подання документів: 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.

2021 © Усі права захищено