Чистота починається з кожного!

Анонс події
29.03.2021
Чистота починається з кожного
Хоч весна повільно цього року входить в свої права, все ж перший місяць весняної пори ми вже прожили. Сьогодні повністю зійшов сніг, а значить – час наводити порядок. У зв’язку з цим Арбузинською селищною радою було оголошено двомісячник населених пунктів та щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля», Дня благоустрою на території селищної ради.
Минулого тижня голова Арбузинської ТГ Євгеній Травянко провів засідання виконавчого комітету, під час якого обговорили актуальне питання сьогодення – проведення двомісячника з благоустрою.
- У нашій громаді повинно бути чисто, - зазначив голова, - Тому ми маємо навести лад і там де працюємо, і там де живемо.
Євгеній Віталійович зазначив, що комунальним підприємством «АКПП» ведеться щоденне прибирання територій. Працівники наводять порядок у центрі селища, парку, ялинковій алеї, стадіоні тощо. Але силами одного колективу комунальників з великими об’ємами роботи, який маємо після зими, не впоратись.
На разі, ж потрібно приділити цьому більшу увагу. Тож члени виконкому вирішили:
- Провести з 1 квітня по 1 червня двомісячник з благоустрою населених пунктів Арбузинської селищної територіальної громади, в ході якого виконати роботи санітарної очистки населених пунктів, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, облаштування та очистки криниць, висаджування та вапнування дерев, розбивки клумб, впорядкування кладовищ, парків, тощо.
- Провести у період двомісячника благоустрою населених пунктів селищної ради до Великодня акцію «За чисте довкілля» та «Дня благоустрою» з метою санітарної очистки та впорядкування територій населений пунктів;
- Затвердити план заходів щодо проведення благоустрою та озеленення по Арбузинській селищній територіальній громаді;
- Затвердити список закріплення територій за організаціями, установами, приватними підприємцями для наведення належного стану на території с. Новокрасне та смт Арбузинка;
- Створити організаційний комітет з проведення заходів з благоустрою та озеленення по Арбузинській селищній територіальній громаді.
- Я хочу звернутися до жителів Арбузинки, Полянки, Новокрасного, Агрономії, Новоселівки, Мар’янівки та Кавунів – кожен з вас має подбати про свою присадибну ділянку, навести лад біля свого дому, - зауважив Євгеній Травянко, - Чистота починається з кожного з нас. Думаю кожному буде приємно йти по чистим, ошатним вулицям.
Не варто забувати й про те, що цього року поминальні дні припадають на початок травня, до цього часу треба прибрати могили рідних, щоб комунальники встигли вивезти сміття та прибрати решту території.
Важливо зазначити, що у зв’язку з посиленням протиепідемічних заходів через хворобу COVID-19 масові заходи за участю більш ніж 20 осіб заборонені. У разі проведення заходів з благоустрою зі значною кількістю учасників Арбузинська селищна рада просить дотримуватися дистанції не менше ніж 1,5 метри та перебувати у захисних масках.
Ганна ВОЛОШИНА
Возможно, это изображение (дерево, на открытом воздухе и текст «IBOMIC ячник чистоти I TAI оустрою»)

2018 © Усі права захищено