До Міжнародної акції Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»

17.09.2021

До Міжнародної акції Всесвітній день прибирання

«World Cleanup Day»

Мабуть невипадково сказано: «Де працюємо й живемо, самі порядок наведемо», адже від нас залежить чистота довкілля. Учні Комунального закладу освіти «Новоселівська ЗОШ I-III ступенів» долучилися до акції Всесвітнього дня прибирання ініційованого Всеукраїнським молодіжним рухом «Let’s do it Ukraine» та міжнародним рухом «Let’s Do It World» за підтримки Всеукраїнської асоціації громад, органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, об’єднань, соціально відповідального бізнесу та медіа.