Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

День української писемності та мови

Привітання
09.11.2021

9 листопада ми відзначаємо велике свято – День української писемності та мови.

День української писемності і мови, як свято духовності українського народу запроваджено Указом Президента України у 1992 році на знак затвердження великого національного надбання, коштовного скарбу, який поєднує досвід, мрії і надії мільйонів людей, подвижників українського слова.
Мова – духовний і культурний скарб нації. Вона є найголовнішою ознакою народу, що дає йому право називатися нацією. Саме мова формує і визначає свідомість, творить людину, культуру, історію.

У всьому світі відомо, що державність мови є універсальною формою об’єднання людей в одне ціле, в один народ. Це важливий чинник самовизначення нації, надійна основа розвитку країни.

Тож нехай рідне слово буде для нас всіх духовним джерелом життя і оберегом. Щастя всім і добра, миру і злагоди, достатку і процвітання,  нових здобутків в ім’я зміцнення нашої держави.

 

Арбузинський селищний голова                                           Євгеній ТРАВЯНКО

2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше