З Днем працівників сільського господарстваІ

21.11.2021

Шановні працівники сільського господарства громади, ветерани галузі!

Прийміть щирі вітання з  нагоди вашого професійного свята – Дня працівників сільського господарства.

У цей святковий день  ми   висловлюємо подяку  тим, для кого селянська праця є сенсом життя, хто попри труднощі чесно і сумлінно робить свою справу.

Господарників сіл не дарма називають годувальниками країни, адже з хлібного зерна починається потужність та сила нашої економіки, відповідно і розвиток держави.

Шановні працівники сільського господарства та  сільськогосподарського виробництва, щиро вітаю вас зі святом  низький уклін всім вам за хліб на столах, за самовіддану працю і вірність обраній справі! Нехай хліборобська нива щедро і рясно колоситься, здоров’я міцніє, а трудові успіхи примножуються.

Арбузинський селищний голова                            Євгеній ТРАВЯНКО

2021 © Усі права захищено