Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

До Дня рідної мови

Заходи
22.02.2021

Рідним словом я горджусь

         З метою закріплення та поглиблення учнями знань про шлях розвитку нової української літературної мови, її значення в житті громадян України, виховання до рідного слова, поваги до державної мови, до її збереження як дорогоцінного скарбу народу педагогічними та учнівськими колективами проведена значна робота.

         У кожному закладі загальної середньої освіти проведено флешмоби, челенджі, відеопривітання щодо відзначення Міжнародного дня рідної мови «Наша мова солов’їна», «Мова-душа народу», «Мовонько моя,  ти калинова»;   - години спілкування «О слово рідне, хто без тебе я?», «За світ краси, за мову солов’їну», «Рідним словом я горджусь»;

  • конкурси творчих робіт «Як парость виноградної лози, плекайте мову…»;
  • конкурси малюнків та плакатів «Кохана, материнська мова!», «Україно! Ти для мене диво».

У шкільних бібліотеках підготовлені виставки літератури «Коштовний скарб народу», «Рідна мова! Рідна мова! Що в єдине нас злива…»,  «Слово-найвірніший посланець із минулого в сьогодення із сьогодення в прийдешнє».

       

         Відеоматеріали  щодо проведення заходів до відзначення Міжнародного дня рідної мови можна переглянути на сторінках фейсбуку та особистих сторінках закладів освіти «Перша школа-друзів коло Арбузинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. О.Закерничного», «Родина Арбузинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. Т.Г.Шевченка».

 

 

 

                  

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше