Моніторинговий візит з реалізації Стратегії розвитку

Добре
25.09.2021

24- 25 вересня 2021 року в рамках  проведення моніторингового візиту з реалізації Стратегії розвитку, яку було розроблено в рамках програми ДОБРЕ, в  нашій  громаді працювала  група в складі польського експерта Радослава Шарлея, українського експерта Андрія Кавунця та асистента стратегічного планування Анастасії Ланової.

Під час моніторингового візиту:- проведено зустрічі з представниками Групи з реалізації стратегії (керівництво громади , керівники структурних підрозділів селищної ради,  керівники підприємств, установ, депутати, представники громадськості що відповідають за реалізацію і моніторинг виконання стратегії); - проведено оцінку існуючого стану реалізації / моніторингу / актуалізації Стратегії; - візити до підприємств, установ та об’єктів на території громади, в яких було реалізовано окремі заходи Стратегії,  за підтримки програми ДОБРЕ.

В ході зустрічі обговорено потреби громади в сферах, в яких реалізується програма ДОБРЕ. Проведено тренінг для представників громади з  напрямків механізмів реалізації процесу Стратегічного управління з врахуванням змін, що відбулись по завершенню адміністративно-територіальної реформи.