Дружня громада спільно виконує роботу на благо всіх мешканців!

28.10.2020
🤝 Громада живе буденним життям, але важливою є співпраця селищного голови Євгенія Травянка з депутатським корпусом, фермерами, громадськістю, бо гарні справи виконуються спільно.
Під час звітування депутатами про пророблену роботу, а їх було шість, тих хто наважився стати перед людьми і чесно розповісти про досягненняя та поразки, серед них Володимир Черешня, Олександр Івко, Любов Гридіна, Вікторія Медиченко, Ганна Волошина, Василь Пятківський. Завдяки зустрічам було обговорено безліч проблем та перспектив на майбутнє. Більшість хвилювають: дороги, водопостачання, несанкціоновані сміттєзвалища, благоустрій територій, вуличне освітлення.
Під час звітування Вікторії Медиченко було обговорено питання облаштування сміттєзвалища, на сьогодні проблема вирішена завдячуючи небайдужим людям - Федорову Віктору та Наталії, які тісно співпрацюють з селищним головою.
Під час звітування Любові Гридіної, мешканці мікрорайону звернулися з проханням відновлення дитячого майданчика - для цього попросили дощок та піску, а роботи пообіцяли виконати самостійно, за старшого обрали Миколу Мартинка. І вже роботи виконані, на цьому тижні ще підвезуть пісок - безкоштовно наданий Олександом Резніченком, також була передана волейбольна сітка дітям від Вікторії Медиченко та Наталії Федорової. Було обговорено питання відновлення понівеченої автобусної зупинки біля школи 1, лавки вже відремонтовано.
Активно допомагають Лагно Олександр та Костянтин. Цього тижня голова селищної ради звернувся по допомогу, хлопці відгукнулися, підвезли землі на клумби біля памятника АТО.
Сміттєзвалище за межами селища двічі на рік підгортається, цього разу знову звернулися до Сергія Війтєва, який завжди надає техніку для підгортання сміттєзвалища.
Також радує, тещо цього тижня розпочали реалізацію виділених коштів на придбання заміни аварійних криниць, наразі замінено дві криниці в с. Полянка. Дякуємо всім за допомогу та співпрацю, так і мають відбуватися процеси в дружній, згуртованій громаді.