Ефективність пробації - співпраця з Національною поліцією!

16.09.2021

Ефективність пробації - співпраця з Національною поліцією!

10.09.2021 року заступником начальника Первомайського районного відділу №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області майором внутрішньої служби Наталією Андреєвою було проведено робочу зустріч із старшим  оперуповноваженим сектора кримінальної поліції відділення поліції №3 Вознесенського районного управління поліції Головного управління національної поліції в Миколаївській області капітаном поліції Іриною Стояновою.

Під час зустрічі  було обговорено питання  виконання спільного алгоритму дій територіальних органів поліції та уповноважених органів з питань пробації, можливі причини зростання чисельності засуджених, які перебувають у розшуку та проблемні питання, які виникають під час розшуку осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, місце знаходження яких невідомо. Також відбувся обмін актуальною та оперативною інформацією з приводу тих осіб, які оголошені у розшук органами Національної поліції за поданнями Первомайського районного відділу №2 філії Центру пробації в Миколаївській області.

Завдяки професіоналізму співробітників пробації та високому рівню кваліфікації оперуповноважених сектора кримінальної поліції відділення поліції №3 Вознесенського районного управління поліції Головного управління національної поліції в Миколаївській області, ефективно розшукуються та доставляються до відділу пробації засуджені особи, які ухиляються від відбування покарання та переховуються від співробітників відділу пробації.

Євгеній Пономаренко

Інспектор Первомайського районного відділу №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області