Екскурсія до музею

21.09.2021

Екскурсія до музею

З метою популяризації військової - патріотичного виховання та відзначення Дня партизанської слави в комунальному закладі освіти «Арбузинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ім. Т.Г.Шевченка Абузинської селищної ради Миколаївської області» 18 вересня 2021 року для здобувачів освіти 6-7 класів була організована екскурсія до музею с. Кримка - батьківщини легендарної "Партизанської іскри". Разом зі своїми  класними керівниками Лихіцькою О. О. та Панковою А.Ю. учні з великим задоволенням прослухали розповідь екскурсовода та з цікавістю оглянули всі музейні експонати. 25 вересня в музеї "Партизанська іскра" знову чекають на учнів цієї ж  школи.