Повідомлення про оприлюднення проекту схеми планування Арбузинської ТГ

Громадське обговорення
10.03.2021

Повідомлення про оприлюднення

проекту Схеми планування Арбузинської ТГ Миколаївської області, звіту про стратегічну екологічну оцінку та початок процедури розгляду і врахування пропозицій громадськості

1) Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

Проект Схеми планування Арбузинської ТГ Миколаївської областірозроблено з метою обґрунтування довгострокової стратегії планування, забудови та іншого використання території громади. Завданнями Схеми планування території громади є визначення основних принципів і напрямків планувальної організації та функціонального призначення території;формування системи громадського обслуговування населення;організація вулично-дорожньої та транспортної мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою;організація цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів;визначення основних принципів охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження культурної спадщини;визначення послідовності реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

Розробник – ТОВ «УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ ЦИВІЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА».

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Арбузинська селищнарада Арбузинського району Миколаївської області.

3) Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а)дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення починається з 18-го березня 2021 року і триваєдо 17-го квітня 2020 року.

б)способи участі громадськості (надання письмових зауважень іпропозицій, громадські слухання тощо):

Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»громадськість умежах строку громадського обговорення має право податизамовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді)зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку.Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

Громадські слухання відбудуться 30 березня 2021 р. о 16:00 год. за адресою: смт Арбузинка, вул. Центральна, 18, у сесійному залі (3 поверх). Заплановано прилюдне обговорення проекту містобудівної документації «Схеми планування Арбузинської ОТГ Миколаївської області» та Звіту про стратегічну екологічну оцінку  (розділ «Охорона навколишнього природного середовища»).

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися із проектом Схеми планування Арбузинської ОТГ Миколаївськоїобласті та звітом про стратегічну екологічну оцінку:

Ознайомитись із проектом Схеми планування Арбузинської ОТГ Миколаївської області та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна в Арбузинській селищній радіза адресою: смтАрбузинка, вул. Центральна, 18, кабінет (приймальня селищного голови, ІІ поверх) .

Проект Схеми планування Арбузинської ОТГ Миколаївської області та звіт про стратегічну екологічну оцінкудоступні за посиланням:  Посилання

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Арбузинська селищна рада Арбузинськогорайону Миколаївської області.

Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі:55301, Миколаївська область, Арбузинський район, смт.Арбузинка, вул.Центральна, 18, приймальня селищного голови, ІІ поверх

Відповідальним за розгляд пропозицій громадськості є спеціаліст Відділу архітектури, будівництва та земельних відносинАрбузинськоїселищної ради – Сав'юк Наталя Петрівна (тел.0978439372).

Електронна адреса: selsovetarb@ukr.net

Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 18.03.2021 по 17.04.2021.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Арбузинськаселищна рада.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування:

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

Запрошуємо Вас на відеоконференцію “Громадські слухання схеми планування Арбузинської громади”, яка відбудеться у вівторок, 30 березня 2021р. о 16:00.

Конференція стане доступною для входу за 10 хвилин до початку, о 15:50.

Конференція відбудеться у додатку Zoom.
Для участі в конференції Вам знадобиться:

Ідентифікатор конференції: 834 0049 4736
Код доступу: 273649