Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Освітянський EdCamp

Заходи
30.08.2021

  30 серпня 2021 року педагогічні працівники закладів освіти Арбузинської селищної ради зустрілися напередодні Дня знань на освітянському Едкемпі. Сьогодні, освітні послуги в Арбузинській громаді надають 13  комунальних закладів освіти, в яких навчаються та виховуються 1437 дітей віком від 2 до 17 років.

  Освітян громади привітав селищний голова Євгеній Травянко, який зазначив, що освітня галузь – одна з найважливіших, адже  вона  тісно пов’язана з  дітьми. А  діти – найдорожче, що є у кожної країни.

Про здобутки та проблеми, які виникли упродовж 2020-2021 навчального року, нові завдання на 2021-2022 навчальний рік та шляхи їх реалізації розповіла начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Лариса Ружанська.

  Працівники Арбузинського будинку культури створили святкову атмосферу, підготувавши вітальну програму для освітян.

 

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше