Освітянський EdCamp

30.08.2021

30 серпня 2021 року педагогічні працівники закладів освіти Арбузинської селищної ради зустрілися напередодні Дня знань на освітянському Едкемпі. Сьогодні, освітні послуги в Арбузинській громаді надають 13  комунальних закладів освіти, в яких навчаються та виховуються 1437 дітей віком від 2 до 17 років.

Освітян громади привітав селищний голова Євгеній Травянко, який зазначив, що освітня галузь – одна з найважливіших, адже  вона  тісно пов’язана з  дітьми. А  діти – найдорожче, що є у кожної країни.

Про здобутки та проблеми, які виникли упродовж 2020-2021 навчального року, нові завдання на 2021-2022 навчальний рік та шляхи їх реалізації розповіла начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Лариса Ружанська.

Працівники Арбузинського будинку культури створили святкову атмосферу, підготувавши вітальну програму для освітян.