Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Конкурс на надання послуг з вивезення побутових відходів

Оголошення
11.02.2021

Конкурс на надання послуг з вивезення побутових  відходів

Організатором конкурсу є Арбузинська селищна рада (55301, смт.Арбузинка, пл.Центральна,18)

Конкурс проводиться на підставі рішення виконавчого комітету  Арбузинської селищної ради «Про організацію та проведення конкурсуз визначення виконавця послуг звивезенняпобутових відходів на території Арбузинськоїселищної ради» від 29січня 2021 року №201, у порядку затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 року № 1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів». 

Розкриття конкурсних пропозицій відбудеться 16 березня 2021 року о 14 год. 00 хв. в приміщенні Арбузинської селищної ради за адресою: смт. Арбузинка, пл.Центральна,18 . 

За інформацією щодо умов надання послуг з вивезення побутових відходів звертатися до секретаря селищної ради Наталі Федорової, тел.: 0967278430.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: 
- наявність матеріально-технічної бази, 

- вартість надання послуг,  

- досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів, 
- наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

Територія надання послуг –Арбузинська територіальна громада. Об’єктами утворення побутових відходів за джерелами їх утворення є житлові будинки (4760 од.), , підприємства, установи та організації (60 од.). Більш детальна інформація в конкурсній документації, яка розміщена на офіційному сайті селищної ради або в секретаря ради.

Спеціально відведеним місцем видалення відходів, є земельна ділянка за межами населеного пункту з відповідним цільовим призначенням площею 14,1984 га

Конкурсна пропозиція надається особисто або надсилається поштою на адресу Арбузинської селищної ради: 55301, смт.Арбузинка, пл.Центральна,18, у запечатаному конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, ідентифікаційний код учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція.Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій встановлюється до 11 год. 00 хв.  16березня  2021 року. 

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше