Конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування

23.09.2021

Арбузинська селищна рада

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи

місцевого самоврядування

Назва посади

Кваліфікаційні вимоги

Провідний спеціаліст відділу загальної, організаційної та інформаційної роботи апарату Арбузинської селищної ради та її виконавчого комітету

(забезпечення інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю)

Громадянство України. Вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи.  Вміння працювати на персональному комп’ютері.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи:

1) письмову заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями, пов'язаними з прийняттям на службу в  органи місцевого самоврядування та проходженням служби (Додаток 1 до Положення);

2) заповнену особову картку державного службовця (форма П-2 ДС) з відповідними додатками (автобіографія, трудова діяльність);

3) дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

4) копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

5) електронну декларацію, як кандидата на посаду передбачену Законом України "Про запобігання корупції";

6) копії паспорта та довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;

7) копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

8) письмову заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону (Додаток 2 до Положення).

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися до відділу персоналу Арбузинської селищної ради  за адресою: 55301, Миколаївська обл., смт. Арбузинка,  площа Центральна, 18, (ІІ поверх, кабінет 215).Телефон для довідок: (05132) 3-08-25.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів  з дня оголошення про проведення конкурсу (до 22 жовтня  2021 року включно).

РОЗПОРЯДЖЕННЯ 243-к "Про  оголошення  конкурсу на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування Арбузинської селищної ради"