Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Крути трагедія життя і вічності!

Заходи
29.01.2021

Крути - трагедія життя і вічності              

В Україні 29 січня щорічно відзначається День пам'яті героїв Крут. Саме в цей день у 1918 році в 130 км на північний схід від Києва відбувся бій чотирьохтисячної більшовицької армії Михайла Муравйова проти загону з київських студентів і бійціввільного козацтва.

         У квітні 1918 року завдяки підтримці німецьких та австро-угорських військ (відповідно до Брестського договору) українці звільнили від більшовиків майже всю Україну. Бій під Крутами став боєм за майбутнє України.

         З метою відзначення 103-ї річниці  Дня  пам’яті героїв Крут у закладах освіти Арбузинської селищної ради, згідно планів виховної роботи, було підготовлено та проведено заходи з використанням сучасних засобів дистанційної комунікації: проєкт «Дорога до Крут» (10 клас), челендж  «Народилась  тоді Україна нова. У засніженім полі під Крутами ».

         Класоводи, класні керівники підготували здобувачам освіти для перегляду відео  «Крути - трагедія життя і вічності»,  «Героїчні сторінки в історії українського народу», « 300 юних героїв та сучасність».

У шкільних бібліотеках підготовлено тематичні виставки «Пам’ятаємо про героїв Крут», присвячені героїчним  сторінкам в історії українського народу.

 

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше