Кубок селищного голови памяті Олександра Іонова

01.03.2021
🏓 Настільний теніс вважається одним із найпопулярніших видів спорту у світі.
Цієї суботи в спортивноій залі Арбузинської ДЮСШ відбувся традиційний турнір з настільного тенісу "Кубок селищного голови пам'яті О.П. Іонова" в змаганнях прийняло участь 15 учасників. Учасники показали високий рівень підготовки та сплановану стратегію гри.
🏆 За результатами змагань: І місце- Бондаренко Олександр, ІІ місце – Філонок Володимир, ІІІ місце-Пластомак Сергій. Фіналістів нагороджено пам'ятними призами, грамотами, призерів: грамотами, цінними подарунками, медалями, кубками, грошовими преміями. "Проведення таких змагань є корисним, оскільки всім любителям тенісного спорту є можливість поспілкуватися між собою та обмінятися досвідом", – говорить директор ДЮСШ Петро Пигида.
Традиційно захід проводився за підтримки селищного голови Євгенія Травянка та Віктора Іонова.
Вітаємо всіх з перемогою та зичимо подальших успіхів у спорті !
Турнір відбувався з дотриманням протиепідеміологічних заходів.
2018 © Усі права захищено