Леся Українка яка народжена Україною

25.02.2021

Леся Українка – людина, яка народжена Україною

25 лютого 2021 року виповнюється 150 років з дня народження Лесі Українки - видатної української письменниці та громадського діяча, остатей національної культури, мужньої і мудрої людини, ніжної й нескореної жінки, геніального митця і борця. З нагоди цієї події в закладах загальної середньої освіти Арбузинської селищної ради для здобувачів освіти  проведено ряд заходів:

- онлайн-читання творів Лесі Українки «З Україною в серці» (4-8 кл.);

- віртуальні екскурсії «Місцями життя Лесі Українки» (1-7кл.);

- години спілкування «Без надії сподіваюсь», «Мрії зламане крило», «Я служила Україні» (8-11кл.);

- підготовлено презентації «Леся Українка - людина, народжена Україною»;

- тематичні уроки «Собі ім’я свого народу навіки, як вона, візьми…»

( 1-11 кл.);

• мистецькі конкурси «Краща ілюстрація до творів Лесі Українки»

( 4-7 кл.);

• оформлено фотозони «Стояла я і слухала весну…»;
  • перегляд відеофільмів «Життя і творчість Лесі Українки» (1-5 кл.);
  • відеознайомство з піснями на слова Лесі Українки «Крізь біль розлук у радість стріч» ( 9-11кл.).

Для учнів старших класів проведено дискусії «Чому саме Лесю Українку за рівнем поетичного таланту ставлять в один ряд із Т.Г.Шевченком, та І.Я.Франком?».

У шкільних бібліотеках підготовлено тематичні виставки «Творчий доробок Лесі Українки», « Світле безсмертя Лесі Українки», «Видатна українська донька», «Дочка Прометея».

2018 © Усі права захищено