Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

ОГОЛОШЕННЯ

Оголошення
20.11.2020

ОГОЛОШЕННЯ

 

Арбузинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органу місцевого самоврядування

 

        Назва посади

Кваліфікаційні вимоги

Провідний спеціаліста відділу юридичної та кадрової роботи (кадровик)

Громадянство України.  Вища  освіта не нижче ступеня бакалавра. Знання основних програм роботи на комп’ютері,  вільне володіння державною мовою, без вимог до стажу роботи.

Посадовий оклад - 4900 грн.

 

Спеціаліст відділу загальної, організаційної та інформаційної роботи (діловод)

Громадянство України. Вища освіта не нижче ступеня бакалавра, відповідного професійного спрямування. Обов’язкове досконале володіння комп’ютером та державною мовою. Без вимог до стажу роботи.

Посадовий оклад - 3900 грн.

Провідний спеціаліст відділу загальної, організаційної та інформаційної роботи

Громадянство України. Вища освіта не нижче ступеня бакалавра, відповідного професійного спрямування. Досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності не менше 3 років. Обов’язкове володіння комп’ютером та державною мовою.

Посадовий оклад - 4900 грн.

Провідний спеціаліст відділу загальної, організаційної та інформаційної роботи (спеціаліст з ІТ)

Громадянство України. Вища освіта не нижче ступеня бакалавра, відповідного професійного спрямування. Досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності не менше 3 років. Обов’язкове володіння державною мовою.

Посадовий оклад - 4900 грн.

Провідний спеціаліст відділу загальної, організаційної та інформаційної роботи (віддалене місце с. Новоселівка)

Громадянство України. Вища освіта не нижче ступеня бакалавра. Досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності не менше 3 років. Обов’язкове володіння комп’ютером та державною мовою.

Посадовий оклад - 4900 грн.

Провідний спеціаліст відділу загальної, організаційної та інформаційної роботи (віддалене місце с.Агрономія)

Громадянство України. Вища освіта не нижче ступеня бакалавра. Досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності не менше 3 років. Обов’язкове володіння комп’ютером та державною мовою.

Посадовий оклад - 4900 грн.

Спеціаліст відділу загальної, організаційної та інформаційної роботи (віддалене місце с.Кавуни)

Громадянство України. Вища освіта не нижче ступеня бакалавра. Досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності не менше 3 років. Обов’язкове володіння комп’ютером та державною мовою.

Посадовий оклад - 4900 грн

Завідувача сектора територіальної оборони, цивільного захисту та мобілізації

Громадянство України Вища освіта не нижче ступеня бакалавра. Обов’язкове володіння комп’ютером та державною мовою. Без вимог до стажу роботи.

посадовий оклад - 5700 грн.

Адміністратор центру надання адміністративних послуг

Громадянство України Вища освіта не нижче ступеня бакалавра Обов’язкове володіння комп’ютером та державною мовою. Без вимог до стажу роботи.

посадовий оклад - 5300 грн.

Адміністратор центру надання адміністративних послуг (віддалене місце с.Новоселівка)

Адміністратор центру надання адміністративних послуг (віддалене місце с. Агрономія)

Адміністратор центру надання адміністративних послуг (віддалене місце с.Кавуни)

Начальника відділу соціального захисту населення

Громадянство України Освіта вища за відповідним освітньо – кваліфікаційним рівнем спеціаліста або відповідно магістра, відповідного професійного спрямування, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3-х років, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління на керівних посадах не менше 3 років, обов’язкове досконале володіння комп’ютером та державною мовою.

посадовий оклад - 7300 грн.

Провідний спеціаліст відділу соціального захисту

Громадянство УкраїниВища освіта відповідного професійного спрямування не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 1 року; знання діючого законодавства України; знання основних програм роботи на комп'ютері.

Посадовий оклад - 4900 грн.

Начальник служби у справах дітей

Громадянство України; повна  вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи за фахом на керівних посадах на службі в органах місцевого самоврядування, на керівних посадах державної служби, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років

Посадовий оклад - 7300 грн

Спеціаліст сектору опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей

Громадянство України . Базова вища освіта за фахом педагог, юрист за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, молодшого спеціаліста  стаж роботи  в соціальній сфері не менше 3-х років

Посадовий оклад - 3900 грн.

Завідувач сектору опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей

Громадянство України. Повна вища освіта за фахом педагог, юрист за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи на посаді  в соціальній сфері  не менше 5 років.

посадовий оклад - 5900 грн

 

Провідний спеціаліст  відділу освіти, культури, молоді та спорту (напрямок дошкільна та початкова освіта)

Громадянство України .Вища  педагогічна освіта відповідного спрямування за освітньо–кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра.Вільне володіння державною мовою. Володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача.Стаж педагогічної роботи  в галузі «Дошкільна освіта» або «Початкова освіта» не менше трьох років, період ( 2017-2020 роки).

Посадовий оклад - 4900 грн.

Провідний спеціаліст  відділу освіти, культури, молоді та спорту(напрямок загальна середня освіта)

Громадянство України . Вища  педагогічна освіта відповідного спрямування за освітньо–кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра. Вільне володіння державною мовою. Володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача. Стаж педагогічної роботи  в галузі «Загальна середня освіта» не менше трьох років.

Провідний спеціаліст -  4900 грн.

Провідний спеціаліст  відділу освіти, культури, молоді та спорту (напрямок спорт)

Громадянство України. Вища освіта відповідного спрямування за освітньо–кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра. Досвід роботи  в галузі «Фізична культура та спорт» - організація  спортивно-масових заходів, змагань, навчально-тренувальних зборів тощо. Підготовка  проєктів наказів, ведення ділової документації.Вільне володіння державною мовою.Володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача.Без вимог до стажу.

провідний спеціаліст - 4900 грн.

Провідний спеціаліст  відділу освіти, культури, молоді та спорту (напрямок культура)

Громадянство України . Освіта вища відповідного спрямування, за освітньо–кваліфікаційним рівнем  не нижче бакалавра. Досвід роботи  в галузі «Культура і мистецтво» - організація  культурно-масових заходів, конкурсів, фестивалів, концертів, онлайн заходів тощо. Підготовка  проєктів наказів, ведення ділової документації. Вільне володіння державною мовою.Володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача.

Провідний спеціаліст - 4900 грн.

 

Провідний спеціаліст  відділу освіти, культури, молоді та спорту (напрямок молодь)

Громадянство України.Вища освіта за освітньо–кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра. Вільне володіння державною мовою.Володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача.Без вимог до стажу

Посадовий оклад - 4900 грн.

 

Необхідні документи для участі у конкурсі:

1) письмову заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями, пов'язаними з прийняттям на службу в  органи місцевого самоврядування та проходженням служби (Додаток 1 до Положення);

         2) заповнену особову картку державного службовця з відповідними додатками (автобіографія, трудова діяльність);

3) дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

4) копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

5) електронну декларацію, як кандидата на посаду передбаченою Законом України "Про запобігання корупції";

6) копію паспорта та довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;

7) копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

8) письмову заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону (Додаток 2 до Положення).

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися до секретаря ради Арбузинської селищної ради за адресою: 55301, Миколаївська обл., смт. Арбузинка пров. Каштановий,18 Телефон для довідок: (05132)3-08-25.

Термін подання документів: 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше