Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Пам'ятка дитині!

Новини
16.12.2020

ПАМЯТКА ДИТИНІ

Підходячи до будинку, звертати увагу (озирнутися), не йде хто-небудь слідом і якщо йде - не підходити до під'їзду. Прогулятися на вулиці 15-20 хвилин,і якщо незнайомий чоловік продовжує йти слідом, розповісти про нього дорослому, який йде назустріч.

 Ніколи не входити в під'їзд з незнайомим чоловіком.

 Входячи в під'їзд обов'язково відразу закривати за собою двері (якщо на дверях кодовий замок).

Якщо незнайомий чоловік вже знаходиться в під'їзді (біля ліфта, на сходах), вийти на вулицю і дочекатися, доки в під'їзд зайде хтось із знайомих дорослих.

Ніколи не вступати в розмови з незнайомими людьми, тим більше не говорити їм, хто перебуває вдома (навіть якщо незнайомець називається другом або товаришем по службі батьків, кур'єром, листоношею, сусідом і т.д.). Можна сказати, що тебе йде зустрічати тато.

Не відкривати двері в квартиру ( будинок) якщо вдома немає дорослих (незнайомець може попросити води, зателефонувати по телефону, написати записку батькам, передати документи).

Якщо незнайомий чоловік опиняється в під'їзді (або у твоєї квартири) і не вдається вибігти на вулицю. Треба телефонувати у всі квартири, що знаходяться поруч і розповісти про нього тому, хто відкриє двері. Краще телефонувати відразу в кілька квартир. Навіть якщо ніхто не відкриє - це відлякає злочинця.

Про всіх невідомих підозрілих людей обов'язково розповісти батькам та вчителям в школі!

                                                                 

Телефон поліції  «102»

Телефон чергової частини Арбузинського відділення поліції  (0964962855)

 

 Т.в.о начальника сектору превенції                                   Руслан ІКЛЕНКО

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше