Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Перша перемога он-лайн

Заходи
05.01.2021

 

                        Перша перемога  в онлайн-змаганнях

Відповідно до Положення про проведення онлайн-змагань «Ми активні, сильні, дужі і до спорту не байдужі!» серед учнів закладів загальної середньої освіти та наказу Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України від 23.11.2020 р. № 55 «Про проведення III (обласного) етапу онлайн-змагань «Ми активні, сильні, дужі і до спорту не байдужі» серед учнів закладів загальної середньої освіти, з 01 по 18 грудня 2020 року проведено розгляд матеріалів учасників онлайн-змагань у трьох вікових групах:

молодша - 10-12 років (хлопці, дівчата),

середня - 13-15 років (хлопці, дівчата),

старша - 16-17 років (хлопці, дівчата).

До програми онлайн-змагань увійшли: стрибок у довжину з місця (хлопці, дівчата), нахили тулуба вперед з положення сидячи (хлопці, дівчата), підтягування у висі (хлопці), згинання і розгинання рук в упорі лежачи (дівчата). На всіх етапах онлайн-змагань взяли участь більше 5 тисяч учасників.

Серед закладів загальної середньої освіти Арбузинської ОТГ участь у ІІІ (обласному) етапі взяла команда учнів Новокрасненської ЗОШ І-ІІІ ст.  Команда достойно посіла ІІ місце (вчитель Агарков Л.А.)

Бажаємо Леоніду Андрійовичу та його вихованцям здоров’я, сили, енергії та нових  перемог! Так тримати!

Про хід  онлайн-змагань  можна переглянути  за посиланням:https://drive.google.com/drive/folders/1aOC4A0nl6HcpLZsE8j7NNN2Ga2oo1lqf?usp=sharing

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше