Повідомлення про громадські обговорення

Громадське обговорення
19.02.2021

Шановні мешканці села Новокрасне!

Повідомляємо, що з «02» квітня 2021 року будуть здійснені громадські обговорення відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» № 2354-VIII від 20.03.2018 року з питання розгляду звіту про стратегічну екологічну оцінку до документу державного планування – проекту генерального плану с. Новокрасне Арбузинської селищної ради Первомайського району Миколаївської області на підставі рішення Новокрасненської сільської ради № 3 від 03березня 2017 року.

Замовник документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, який прийматиме рішення про затвердження документу державного планування – Арбузинська селищна рада Первомайського району Миколаївської області.

Виконавець – Товариство з обмеженою відповідальністю «Нікопроект».

Обґрунтовані пропозиції та зауваження громадськості подаються у письмовій  формі, з  посиланням  на  положення  відповідних законодавчих та  інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.

Пропозиції та зауваження подаються до Арбузинської селищної ради за адресою: 55301, Миколаївська обл., Первомайський р-н, смт Арбузинка, площа Центральна, буд. 18, або на електронну адресу:selsovetarb@ukr.net.

Відповідно до ст. 13 ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», у процесі стратегічної екологічної оцінки передбачається проведення консультацій з Управлінням екології та природних ресурсів, Управлінням охорони здоров’я Миколаївської обласної державної адміністрації, Міністерством захисту довкіллята природних ресурсів та Міністерством охорони здоров'я України.

Транскордонні консультації не передбачаються.

Строки подання зауважень та пропозицій до «25» березня 2021 року включно.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Ознайомитися з документацією можна за адресою: 55301, Миколаївська обл., Первомайський р-н, смт Арбузинка, площа Центральна, буд. 18, а також на офіційному веб-сайті.

Відповідальна особа за прийняття зауважень та пропозицій:спеціаліст відділу загальної, організаційної та інформаційної роботи – Вікторія Кошетар, тел.0664936883

З повагою, селищний голова Євгеній ТРАВЯНКО

Для ознайомлення з генеральним планом натисніть посилання - "ЗАВАНТАЖИТИ"

2018 © Усі права захищено