Повідомлення про намір зміни роздрібної ціни на очищену питну воду

28.01.2020

Комунальне підприємство "Вода-АР" повідомляє про намір зміни роздрібної ціни на очищену питну воду, яка реалізується в пункті доочищення та розливу питної води в смт. Арбузинка. Можна ознайомитись на інформаційних стендах в приміщенні Арбузинської селищної ради або в мережі Інтернет на сайті Арбузинської селищної ради за адресою: (https://arbuzynskaotg.dosvit.org.ua/documents?types=%5B%22ck06cafp5sq5n0798m53kba16%22%5D) у розділі Документи / КП "Вода - АР".

Адреси розробників проекту, до яких належить надсилати зауваження і пропозиції та при необхідності ознайомитися із додатковими матеріалами:

1. КП "Вода - АР", поштова адреса 55301, смт. Арбузинка, Миколаївська область, вул. Садова 80А
  2. Арбузинська селищна рада поштова адреса 55301, смт. Арбузинка, Миколаївська область, пров. Каштановий 18, тел. 3-08-25