Привітали найстаршу та наймолодшу жительок Арбузинки

21.09.2021

Привітали найстаршу та наймолодшу жительок Арбузинки

22 вересня, у День селища Арбузинка, голова Арбузинської територіальної громади Євгеній Травянко та секретар селищної ради Наталя Федорова привітали наймолодшу та найстаршу жительок селища.

Так, найкращі побажання здоров’я та щастя висловив Євгеній Віталійович батькам нещодавно народженої Папушой Єлизаветі. Сама героїня ще надто маленька, тому подарунки і квіти приймала мама і щиро дякувала за увагу.

Найстаршій жительці Арбузинки Дейнезі Марії Федорівна виповнилося 95 років. Не дивлячись на поважний вік, вона радо зустрічала гостей. Євгеній Віталійович щиро побажав жінці міцного здоров’я та подякував за її багаторічну працю на благо рідного селища. Від голови на згадку Марія Федорівна отримала подарунок і квіти.