Про скликання десятого засідання виконавчого комітету Арбузинської селищної ради

10.09.2021

Відповідно до статей 42, 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту виконавчого комітету Арбузинської селищної ради, затвердженого рішенням № 7 від 20 листопада 2020 року першої чергової сесії ІХ скликання Арбузинської селищної ради:

1. Скликати десяте засідання виконавчого комітету Арбузинської селищної ради о 10.00 год. 23 вересня 2021 року за адресою: площа Центральна, 18 (мала зала засідань).
  2. Включити до Порядку денного засідання виконавчого комітету селищної ради  питання:
  3. Про стан виконання місцевих цільових Програм у 2021 році.
  4. Звіт про роботу комунальних підприємств селищної ради у 2021 році.
  5. Про стан військового обліку на території Арбузинської селищної ради.
  6. Про стан роботи сектору територіальної оборони, цивільного захисту та мобілізації виконавчого комітету селищної ради.
  7. Про звільнення від плати за харчування дитини громадянки Лукашенко Олени Володимирівни.
  8. Про звільнення від плати за харчування дитини громадянки Баранової Світлани Георгіївни.
  9. Про звільнення від плати за харчування дитини громадянки Тарнавської Юлії Юріївни.
  10. Про звільнення від плати за харчування дитини громадянки Кисельової Наталі Іванівни.
  11. Про виділення коштів на поховання Логаш Надії Олексіївни.
  12. Про Порядок видачі довідки про наявність у житловому приміщенні пічного опалення та/або кухонного вогнища на твердому паливі.
  13. Про Порядок складання актів та видачі довідок.
  14. Про присвоєння поштової адреси об’єктам АТ «Миколаївобленерго».
  15. Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомості в смт Арбузинка (гуртожиток).
  16. Про присвоєння об’єкту нерухомості – в смт Арбузинка - комплексу, будівель і споруд.
  17. Про затвердження Актів обстеження гідроспоруд на території Арбузинської територіальної громади.
  18. Про взяття на квартирний облік на позачергове отримання житла.
  19. Про визначення збірних пунктів евакуації населення.
  20. Різне.

Дане розпорядження довести до відома членів виконавчого комітету Арбузинської селищної ради.

Селищний голова                                                                                Євгеній ТРАВЯНКО