Про скликання ХІ позачергової сесії селищної ради дев’ятого скликання

21.09.2021

Про скликання ХІ позачергової сесії

селищної ради дев’ятого скликання

Відповідно до пункту 8 статті 42,  частини 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Арбузинської селищної ради  ІХ скликання, затвердженого рішенням № 5 від 20 листопада 2020 року І чергової сесії  ІХ скликання Арбузинської селищної ради:

1.Провести пленарне засідання ХІ позачергової сесії Арбузинської селищної ради  дев’ятого скликання о 10.00 год. 04 жовтня 2021 року за адресою: площа Центральна, 18 (сесійна зала).

2.Включити до Порядку денного питання:

1. Про надання дозволу Арбузинському селищному голові на придбання службового автомобіля із застосуванням процедури фінансового лізингу.

2.       Про внесення змін до бюджету Арбузинської селищної територіальної громади на 2021 рік.

3. Про затвердження уточненого фінансового плану на 2021 рік Комунального некомерційного підприємства «Арбузинська центральна лікарня» Арбузинської селищної ради.

4. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок Арбузинській селищній раді.

5. Про внесення змін до рішення № 9 від 06.09.2021 року «Про визначення переліку земельних ділянок для продажу прав на них на земельних торгах».

6. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Кущовому В.С.

7. Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Арбузинської селищної ради.

8. Про взяття на баланс Арбузинської селищної ради ставків.

9. Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення (громадських слухань) кандидатури старости у Арбузинській територіальній громаді.

10. Про продовження терміну дії Контракту з директором Комунального підприємства «Арбузинський комбінат комунальних послуг».

11.Земельні питання.

12. Різне.

3.Головам постійних депутатських комісій організувати роботу з розгляду питань, що виносяться на порядок денний, вивчити їх та надати висновки.

4. Дане розпорядження довести до відома депутатів Арбузинської селищної ради.

Селищний голова                                                                                 Євгеній ТРАВЯНКО