Про скликання ХІІ чергової сесії селищної ради дев’ятого скликання

01.11.2021

Відповідно до пункту 8 статті 42,  частини 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Арбузинської селищної ради  ІХ скликання, затвердженого рішенням № 5 від 20 листопада 2020 року І чергової сесії  ІХ скликання Арбузинської селищної ради:

1.Провести пленарне засідання ХІІ чергової сесії Арбузинської селищної ради  дев’ятого скликання о 10.00 год. 12 листопада 2021 року за адресою: площа Центральна, 18 (сесійна зала).

2.Включити до Порядку денного питання:

1. Про внесення змін до бюджету Арбузинської селищної територіальної громади на 2021 рік.
  2. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 9 місяців 2021 року.
  3. Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік.
  4. Про внесення змін та затвердження в новій редакції Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Арбузинської селищної ради, що підлягають передачі в оренду  без проведення аукціону.
  5. Про  офіційний веб - сайт Арбузинської селищної ради у інформаційній мережі Інтернет.
  6. Про закриття однієї групи в комунальному закладі дошкільної освіти « Казка »  Арбузинської селищної ради.
  7. Про внесення змін до Програми соціально – економічного розвитку Арбузинської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки .
  8. Про надання згоди на списання основних засобів.
  9. Про внесення змін до Цільової Програми забезпечення призову громадян України  на строкову службу та мобілізаційної підготовки Арбузинської селищної ради на 2021-2023 рр.
  10. Земельні питання.
  11. Різне.

3.  Головам постійних депутатських комісій організувати роботу з розгляду питань, що виносяться на порядок денний, вивчити їх та надати висновки.

4.Дане розпорядження довести до відома депутатів Арбузинської селищної ради.

2021 © Усі права захищено