Пробне ЗНО 2021

05.01.2021

Пробне ЗНО 2021

Реєстрація на ПРОБНЕ зовнішнє незалежне оцінювання

Вимоги щодо реєстрації осіб для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні в 2021 році (наказ Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти від 27.11.2020 №121-од)

Реєстрація осіб для участі в пробному ЗНО проводитиметься з 05 до 19 січня 2021 року.

На сайті Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти здійснюватиметься реєстрація учасників пробного ЗНО, що проживають: Херсонська, Миколаївська області.

Правила реєстрації учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року

Для реєстрації необхідно:

• зайти на сторінку реєстрації на пробне тестування;
  • заповнити реєстраційну форму; створити свою персональну сторінку "особистий кабінет"; вибрати предмети пробного ЗНО;
  • з персональної сторінки ("особистий кабінет") роздрукувати квитанцію на сплату вартості послуг для проведення пробного ЗНО;
  • на основі цієї квитанції здійснити оплату в банківських установах України або в установах інших учасників фінансових послуг;
  • роздрукувати запрошення-перепустку, де вказано час і місце проведення пробного ЗНО (інформацію буде розміщено в "особистому кабінеті" учасника пробного ЗНО ).
  • за необхідності учасник пробного ЗНО має право зазначити створення певної(их) особливої(их) (спеціальної(их)) умови (умов) з такого переліку:

- присутність перекладача жестової мови в аудиторії, де відбувається пробне ЗНО;

- надання перед початком проведення пробного ЗНО в аудиторії тексту промови інструктора;

- надання можливості використання слухового апарата, імпланта;

- надання в письмовій (друкованій) формі озвучених текстів до завдань, що спрямовані на перевірку сформованості вмінь і навичок, необхідних для розуміння мови на слух (аудіювання);

- надання можливості використання оптичного збільшувача (лупи) або електронного збільшувача;

- надання зошитів із завданнями та бланків відповідей, надрукованих кеглем шрифту 16 пунктів;

- надання можливості виконання роботи в аудиторії, що розташована на першому поверсі;

УВАГА!  Учасником пробного ЗНО зможе стати особа, яка зареєструється для його проходження та здійснить оплату.

Звертаємо увагу на те, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Результати ПРОБНОГО зовнішнього незалежного оцінювання

Результати пробного тестування визначатимуться за допомогою спеціального сервісу «Визначення результатів пробного ЗНО», посилання на який буде розміщено на нашому сайті в "Особистому кабінеті учасника ПЗНО".

Для визначення результатів учасникам пробного ЗНО буде необхідно ввести відповіді (використовуючи власний бланк відповідей тієї чи іншої сертифікаційної роботи пробного ЗНО) до вище зазначеного сервісу упродовж 10 – 14 квітня.

Для тих, хто скористається такою можливістю, результати  пробного ЗНО буде оприлюднено в особистих кабінетах учасників 16 квітня.

Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО. Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

Вартість ПРОБНОГО зовнішнього незалежного оцінювання

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб.

Вартість одного тестування для учасників Миколаївської, Херсонської областей, АР Крим та м. Севастополь становить 225 грн.

2018 © Усі права захищено