Проект "Почуй мене"

Анонс події
24.03.2021

В Україні стартував пілотний проєкт «Почуй мене»

Міністерство соціальної політики планує спростити процес комунікації людей з порушеннями слуху та представників органів державної влади.

За інформацією Міністерства соціальної політики, майже два мільйони українців мають порушення слуху та внаслідок багатьох факторів, зокрема, техногенних, їх кількість зростає. І, якщо раніше порушення слуху найчастіше були вродженими, то нині збільшується частка порушень, набутих у дорослому віці. Приблизно 400 тисяч громадян сьогодні спілкуються жестовою мовою.

Завдяки проєкту «Почуй мене» людям з інвалідністю стане легше отримувати будь-які державні послуги.

Відтепер на сайті Мінсоцполітики розміщено спеціальний застосунок (вкладка «Почуй мене»), де можна скористатися послугами сурдоперекладача в режимі онлайн і отримувати відповіді на свої запити у вигляді відеолиста. Звернення оброблятимуться операторами «гарячої лінії» для людей з інвалідністю Урядового контактного центру, яка працює за номером 15-39.

Пілотний проєкт «Почуй мене» реалізується Міністерством соціальної політики у співпраці з громадською організацією «Громадський рух «Соціальна єдність».

2018 © Усі права захищено