Вітання селищного голови з Днем вихователя і всіх дошкільних працівників

27.09.2021

Шановні вихователі

та працівники дошкільних навчальних закладів громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята, яке відзначається щороку 27 вересня. Висловлюю вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до найменших мешканців нашої громади! Впевнений, що ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для вихованців у дитячому садку в радісний і щасливий!

Прийміть щирі вітання з професійним святом, ви заслуговуєте на шану і повагу від суспільства, адже щодня віддаєте тепло своїх сердець дітям!

Зичу вам міцного здоров’я, щастя, добра та натхнення, а найголовніше – відчуття вдячності за свою роботу від дітей, батьків та держави.

З повагою

селищний голова                                                                                 Євгеній Травянко