Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Проведені заходи бібліотек Арбузинської ЦБС до Дня Гідності та Свободи

Заходи
22.11.2021

Проведені заходи бібліотек Арбузинської ЦБС до Дня Гідності та Свободи

Центральна бібліотека

Історичний хронометр «Україна - історія нескорених»

https://www.facebook.com/Arbuzinskaya.TSBB/posts/775473133253952

День Гідності та Свободи – одне зі знакових державних свят у новітній історії України. Воно приурочене двом революціям в Україні – Помаранчевій революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Восьмий рік поспіль День Гідності та Свободи українці відзначають 21 листопада – в річницю початку Євромайдану. Свято затверджене указом п’ятого президента України від 13 листопада 2014 року «Про День Гідності і Свободи»…

 

21 листопада- День Гідності та Свободи

https://www.facebook.com/Arbuzinskaya.TSBB/posts/775599089908023

В Арбузинській центральній бібліотеці Арбузинської селищної ради до Дня Гідності та Свободи оформлено книжкову виставку "Революція Гідності: погляд серцем", на якій представлено документи з історії суспільно-політичних рухів в Київській Русі, суспільно-політичних перетворень за часи здобуття державної незалежності нашою країною та доленосні події в Україні початку XXI століття – Помаранчевої революції та Євромайдану.

21 листопада, українці відзначають одне з нових знакових свят у новітній історії України – День Гідності та Свободи.

Свято встановлено на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року) і є своєрідним наступником свята Дня Свободи, що відзначалося на честь Помаранчевої революції з 2005-го по 2011 роки 22 листопада.

Як відомо, 21 листопада 2013 року розпочались перші протести української громадськості у відповідь на рішення Кабінету Міністрів України про призупинення процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

 

Новоселівська бібліотека-філія

#День_Гідності_та_Свободи

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=450940123127432&id=101828978038550

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи – одне зі знакових офіційних свят, встановлене на честь двох революції, які відбулися в Україні у 2004 та 2013 роках. Цього дня українці вшановують пам’ять про людей, які під час Революції Гідності та Помаранчевої революції стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів держави та її європейського вибору…

 

Кавунівська бібліотека-філія

Історична онлайн - закладка «Герої не вмирають- просто йдуть на небо»

#Революція_Гідності_маємо_памятати

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=298716282259961&id=100063647753968

До Дня Гідності та Свободи Кавунівська сільська бібліотека підготувала історичну закладку: "Герої не вмирають - просто йдуть на небо". Це  особлива дата для кожного свідомого українця, для кожного справжнього патріота, адже саме в цей день найгостріше відчувається сила єдності та безмежна гордість за те, що наша Батьківщина багата на справжніх героїв.

В фонді бібліотеки містяться дві книги:

"Літопис Революції Гідності" автор Михайло Вітер, книга - посвята тим учасникам Революції Гідності, які віддали своє життя- заради того, аби Україна та всі ми почали змінювати свою державу, а нині діти та онуки дістали змогу жити в іншій країні. Герої цієї книги - звичайні люди з різних куточків нашої держави. В книзі багато фотографій, детальна хронологія подій та індивідуальні історії тисяч учасників Революції Гідності.

"Щоденник майдану та війни", автор Андрій Курков,  це особистий щоденник

письменника, відображення життя у Києві та країні - до листопада 2014 року, включаючи окупацію Криму, і далі - початок і розвиток Євромайдану, наступних подій. Нині ж він заповнений записами автора на сході України, роздуми про війну, про те, як і чим, за його бачення, живе окупований Донбас чотири останні роки.. "Щоденник Майдану" був перекладений і опублікований багатьма мовами - англійською, німецькою, французькою, японською ті іншими.

Пропоновані видання розраховані на різні вікові категорії читачів та не залишать байдужими жодного з них.

Ми українці шануймо і пам'ятаємо наших героїв, які прагнули бути вільними та незалежними. Світла і вічна пам'ять воїнам, які віддали своє життя за Україну. Герої не вмирають!

 

Агрономійська бібліотека- філія

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=399953448543029&id=104335421438168

День Гідності та Свободи - свято, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Встановлене згідно з указом Президента України Петра Порошенка "Про День Гідності та Свободи" від 13 листопада 2014 року.

З нагоди відзначення цієї пам'ятної дати в Агрономійській сільській бібліотеці організовано книжково - ілюстровану викладку "Україна - територія гідності та свободи". До уваги користувачів книга Станіслава Кульчицького "Українська революція", де розповідається про Помаранчеву революцію (2004 року) та книги Братів Капранових "Історія незалежності України" та "Майдан. Таємні файли". Книга "Майдан" - це перше масштабне журналістське розслідування подій на Майдані, це свідчення людей, які були по обидві сторони барикад, це їхні спогади, емоції та почуття. День Гідності та Свободи - свято, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Встановлене згідно з указом Президента України Петра Порошенка "Про День Гідності та Свободи" від 13 листопада 2014 року.

З нагоди відзначення цієї пам'ятної дати в Агрономійській сільській бібліотеці організовано книжково - ілюстровану викладку "Україна - територія гідності та свободи". До уваги користувачів книга Станіслава Кульчицького "Українська революція", де розповідається про Помаранчеву революцію (2004 року) та книги Братів Капранових "Історія незалежності України" та "Майдан. Таємні файли". Книга "Майдан" - це перше масштабне журналістське розслідування подій на Майдані, це свідчення людей, які були по обидві сторони барикад, це їхні спогади, емоції та почуття.

 

2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше