Проведення перевірок щодо дотримання санітарного законодавства, протиепідемічних заходів під час карантину на території Арбузинської територіальної громади

Коронавірус_інфо
09.11.2021

Станом на 09.11.2021року робочою групою з питань проведення перевірок  щодо дотримання санітарного законодавства, протиепідемічних заходів під час карантину на території Арбузинської територіальної громади перевірено 92 об'єкти. Складено один адміністративний протокол.

У ході обстеження із суб‘єктами господарювання проводиться  інформаційно-роз‘яснювальна робота щодо встановлення на території громади  «червоного» рівня епідемічної небезпеки, а також ведеться роз‘яснення щодо запроваджених обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Робота в даному напрямку буде тривати і надалі.

2021 © Усі права захищено