Проведення перевірок щодо дотримання санітарного законодавства, протиепідемічних заходів під час карантину на території Арбузинської територіальної громади

04.11.2021

Робочою групою з питань проведення перевірок  щодо дотримання санітарного законодавства, протиепідемічних заходів під час карантину на території Арбузинської територіальної громади  створенною розпорядженням селищного голови від 01.03.2021року  № 18, проводиться перевірка     об`єктів господарювання на території громади щодо дотримання санітарного законодавства, протиепідемічних заходів під час карантину. До складу групи входять представники Національної Поліції, Держпродспоживслужби та селищної ради.

Станом на 04.11.2021року перевірено 71 об'єкт.

У ході обстеження із суб‘єктами господарювання проводиться  інформаційно-роз‘яснювальна робота щодо встановлення на території громади  «червоного» рівня епідемічної небезпеки, а також ведеться роз‘яснення щодо запроваджених обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.
Робота в даному напрямку буде тривати і надалі.
2021 © Усі права захищено