Разом зробимо громаду чистою!

27.07.2020
Зробимо нашу громаду чистою та гарною разом!
Нещодавно нашою громадою пройшли заходи з благоустрою території, щоб покращити стан довкілля, зробити селище чистішим і привабливішим. Організацією суботників зайнялися громадські активісти Арбузинської ОТГ на Партизані Роман та Надія Крепаки , на кладці та прилеглій території Вікторія Медиченко, а в с. Полянка, біля клубу Ірина Долга. Участь взяли близько 50 небайдужих, працьовитих жителів нашої громади!Дякуємо всім причетним, Ви молодці!
Як результат, було прибрано та приведено до порядку частину територій громади, зібрано побутове сміття, здійснено санітарну очистку від сухого гілля та трави.
Не залишайтесь осторонь і Ви, шановні мешканці нашої громади! Адже більше рук, більше чистоти!
Просимо Вас, своєчасно проводити роботи з покосу трави на територіях прилеглих до ваших домогосподарств.
Дякуємо всім мешканцям Арбузинської громади, які своєчасно проводять прибирання на своїх територіях.
Завдяки вашій небайдужості, наші вулиці будуть виглядати охайними та упорядкованими.
Арбузинська селищна рада завжди готова співпрацювати з активістами, волонтерами і частину обсягів робіт виконати разом з вами, впевнені, що естафета чистоти та порядку буде підтримана у проведенні подібних суботників і надалі жителями нашої громади!