Міжнародний День людей похилого віку та День ветерана

01.10.2021

1 ЖОВТНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

Шановні ветерани та представники старшого покоління Арбузинської громади!

Від щирого серця вітаю вас з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана – святом тих, чия самовіддана праця, мужність і терпіння стали основою нинішнього благополуччя нашої країни. За вашими плечима багаторічна і старанна праця, вірна служба, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція, заслуги і досвід – це направду цінний спадок, який нам необхідний сьогодні.

Тож у цей святковий день прийміть сердечні вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього. Нехай ваше життя буде світлим й ласкавим,  сповнене душевним теплом, увагою і турботою близьких!

Довгих і щасливих вам років життя! Будьте здорові!  Миру вам, благополуччя і Божої ласки!

З повагою селищний голова                   Євгеній ТРАВЯНКО