Шануймо людей котрі потребують допомоги !

21.07.2020
В громаді проживає велика кількість людей похилого віку, інвалідів, одиноко проживаючих і кожен з них потребує уваги. Арубузинська селищна рада на чолі з селищним головою Євгенієм Травянком та депутатами ради ініціювали виділення коштів у суммі 6 тис. грн. для придбання продуктових наборів тим людям, які гостро потребують додаткової уваги та піклування.
🔊 «Влада намагається багато робити для того аби наші люди відчували підтримку та увагу, звертаємося до підприємців та меценатів не залишатися осторонь та підтримувати нужденних людей. Поцікавтеся їхніми проблемами. Запропонуйте їм свою допомогу - таку думку висловив Арбузинський селищний голова Євгеній Травянко, коли постало питання обмеженості фінансового ресурсу громади, - сьогодні маємо можливість передати продуктові набори до всіх населених пунктів, загалом охоплено 35 сімей, матимемо можливість – продовжимо, бо розуміємо зараз це на часі, саме зараз треба бути разом!»
🔊 «Люди, до яких ми завітали, щиро раді гостинцям від громади, часто вони обмежені в спілкуванні, тому гостинно запрошують у гості та намагаються ще й чимось пригостити» - розповіла після візитів до людей похилого віку Наталія Солдатова, начальник відділу загальної та організаційної роботи.
Нехай повага до нужденних і шанування людей похилого віку стануть законом для нашої громади!