Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Олімпійський тиждень у Новоселівській школі

Заходи
10.09.2021

  З 6 по 10 вересня поточного року у Комунальному закладі освіти «Новоселівська загальноосвітня школа I-III ступенів» пройшов Олімпійський тиждень, приурочений Дню фізичної культури і спорту, який цього року відзначають 11 вересня. Олімпійський тиждень і Всеукраїнський Олімпійський урок – це комплекс заходів, спрямованих на популяризацію спорту, здорового способу життя, розвиток Олімпійського руху в Україні. Олімпійський тиждень – спортивно-видовищний захід, спрямований на  популяризацію спорту, здорового способу життя та олімпійського руху.

  Протягом тижня діти ознайомились  з історією та традиціями Олімпійських ігор сучасності, олімпійськими видами спорту, залучені до цікавих та активних спортивних заходів.

  Учні початкових класів стали активними учасниками на Олімпійському уроці «Спорт – посол миру», взяли участь у змаганнях «Мій товариш – спорт»,  отримавши спортивний заряд енергії. Також було проведено естафету «Маленькі олімпійці».

   Учні 9 класу, 8 вересня, презентували олімпійський урок під назвою: «Параолімпійці – справжні чемпіони», особливу увагу приділивши найтитулованішому спортсмену цьогорічної параолімпіади у Токіо Максиму Крипаку.

   А завершився тиждень спільними міні-футбольними змаганнями між учнями Новоселівської та Агрономійської шкіл.

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше