Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Стадіон "КОЛОС" в смт. Арбузинка

Звіт
22.10.2020
Арбузинська селищна рада протягом багатьох років розвиває інфраструктуру стадіону «КОЛОС» в смт. Арбузинка, бо це місце , де є можливість не лише займатися спортом, а й відпочивати.🏟
Нині росте попит на сучасну інфраструктуру – жителі селища обирають здоровий спосіб життя і заохочують займатися спортом своїх дітей. Тож, на думку селищного голови Євгенія Травянка, важливо створювати комфортні умови для занять спортом. Вже реалізовано багато ініціатив – встановлено вуличні тренажери, дитячий майданчик, комплекс «WORKOUT», майданчик для пляжного волейболу, майданчик зі штучним покриттям для гри у міні-футбол, встановлені нові пластикові сидіння та навіть створена креативна фотозона. Але була мрія – реконструювати футбольне поле, останній раз роботи проводилися на футбольному полі в далекому 1975 році.
Ініціатива була підтримана, головним двигуном ідеї стали футболісти нашої збірної команди, а далі на допомогу прийшли небайдужі до спорту активісти.
Таким чином в травні 2020 року розпочалася реконструкція футбольного поля, дотримуючись всіх рекомендацій на сьогодні реконструкція завершена, та найближчим часом матимемо можливість милуватися зеленим спортивним газоном, а футболісти вже наступного року зможуть насолоджуватися грою на оновленому футбольному полі.
Велика вдячність всім учасникам процесу – кожний з вас вніс свій посильний вклад. Дякуємо – Віктору Іонову, Олегу Доронченку , Ігорю Коробаню, Сергію Війтєву, Ігорю Іванову, Володимиру Балобанову, Олександру та Костянтину Лагно, Юрію Петренку, Василю та Олександру Пилипенко, Дмитру Висоцькому. Лише разом ми змогли втілити у життя амбітні плани!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше