Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Презентація бюджетного симулятору в Арбузинській ТГ

Заходи
14.09.2021

Чи знаєте Ви, скільки податків платите?

 А чи знаєте, яка їх частка потрапляє до бюджету громади?

 А на що громада витрачає ці кошти?

 А може знаєте, як краще їх використати?

 Якщо хочете спробувати власні сили у фінансовій сфері та запропонувати свій варіант розподілу коштів – то ця інформація для Вас!

 Продукт, який ми хочемо запропонувати Вашій увазі, – це симулятор бюджету громади. За допомогою цього інструменту користувачі можуть побачити звідки у громади беруться кошти і на які об’єкти/програми вони витрачаються. Уся інформація представлена у доступній формі. Об’єкти та обсяги фінансування позначаються на мапі.  Також користувачі мають можливість через бюджетний симулятор запропонувати власні проекти. Проте, щоб внести пропозицію, користувачу доведеться відповісти на питання з яких статей чи інших джерел можна взяти кошти на втілення їхньої ідеї.

 13 вересня відбулася презентація бюджетного симулятору в Арбузинській ТГ. Представник організації-розробника наглядно продемонстрував як користуватися даним інструментом. На зустріч були запрошені учні 10-11 класів Арбузинської ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів ім. О. Закерничного та Арбузинської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів ім Т.Г. Шевченка  оскільки даний on line - ресурс може стати зручним навчальним матеріалом в старших класах середньої школи на уроках курсу громадянської освіти як просвітній ресурс.

 Симулятор розроблений просвітньою ініціативою «Ціна держави» (cost.ua) за підтримки проекту DOBRE. Він вже себе чудово зарекомендував у восьми громадах: Царичанська, Могилівська, Софіївська ОТГ (Дніпропетровська обл.); Коблівська ОТГ (Миколаївська обл.); Клесівська ОТГ (Рівненська обл.); Чмирівська, Троїцька ОТГ (Луганська обл.); Шевченківська ОТГ (Черкаска обл.).

 Симулятор бюджету громади встановлюються та підтримуються безкоштовно. Інтерактивні інструменти – це просто про складне. Це фінансова просвіта платників податків. Це сучасно, зручно та цікаво.

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше