Відбулася перша установча сесія Арбузинської селищної ради

20.11.2020
20 листопада 2020 року відбулася перша установча сесія Арбузинської селищної ради дев’ятого скликання.
У місцевих виборах 25 жовтня взяли участь 39% виборців громади, обирали селищних депутатів та голову громади.
Серед двох претендентів на посаду селищного голови більшість голосів жителі віддали за Євгенія Травянка, а також своїми відданими голосами висловили довіру 22 депутатам.
Звернувся до депутатів новообраний голова селищної ради Євгеній Травянко, привітав з початком спільної роботи та побажав плідної праці й не менш важливої співпраці.
Голова громади та депутати склали присягу, отримали мандати та провели першу сесію.
На сесії шляхом таємного голосування більшістю голосів обрали секретарем ради Наталю Федорову. Старостою с. Новокрасне призначили Олександра Фортуну.
Також на сесій обрали виконком Арбузинської ОТГ, до якого увійшли представники різних сфер громади.
Як зазначив, селищний голова Євгеній Травянко, варто відкинути всі амбіції та політичні вподобання – згуртуватися та плідно працювати на благо громади.