Відбулося засідання ХІІ чергової сесії селищної ради

12.11.2021

12 листопада  2021 року  в залі засідань відбулося   пленарне засідання  дванадцятої чергової сесії Арбузинської селищної ради.

На сесію прибули 18 депутатів з 22 загального складу ради.

Розглядалися питання :

Про внесення змін до бюджету Арбузинської селищної територіальної громади на 2021 рік.

Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 9 місяців 2021 року.

Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік.

Про внесення змін та затвердження в новій редакції Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Арбузинської селищної ради, що підлягають передачі в оренду  без проведення аукціону.

Про  офіційний веб - сайт Арбузинської селищної ради у інформаційній мережі Інтернет.

Про закриття однієї групи в комунальному закладі дошкільної освіти «Казка»  Арбузинської селищної ради.

Про внесення змін до Програми соціально – економічного розвитку Арбузинської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки.

Про надання згоди на списання основних засобів.

Про внесення змін до Цільової Програми забезпечення призову громадян України  на строкову службу та мобілізаційної підготовки Арбузинської селищної ради на 2021-2023рр.

Про внесення змін до Плану використання коштів Цільового фонду Арбузинської селищної ради на 2021 рік .

Земельні питання та різне.

Всі питання, включені до порядку денного, були розглянуті на профільних комісіях.

Депутати детально  обговорювали питання щодо  закриття групи в комунальному закладі дошкільної освіти «Казка».   За результатами голосування  дане рішення не було прийняте.

Жителі громади виявляють інтерес та приймають участь в пленарних засіданнях, зокрема цього разу в наданні часу на виступ звернувся житель смт. Арбузинка   Черников Максим   та депутат Первомайської районної ради Мягель Ірина.

Селищний голова Євгеній Травянко  та начальник відділу землекористування, кадастру та екологічної безпеки  Віталій Паненко  надали   вичерпні відповіді з озвучених питань.

Результати голосувань

2021 © Усі права захищено