Відкриття "Сонячного дерева" в Арбузинській ОТГ

Добре
21.07.2020
    Ми чекали цього майже півтора року. Частково сумнівалися, але вірили, бо молодь нашої громади заявила про себе, як про завзятих активістів і саме таких, які не стоять осторонь потреб молоді.
     Хроніка подій:
- З 2018 року Арбузинська ОТГ стає учасницею програми ДОБРЕ – яка відкриває безліч перспектив для нашої громади.
- Лютий 2019 року, форум ДобреДій в м. Херсон, учасниками якого стали Арбуз Євген, Кутовий Тарас, Демиденко Аріна та Любченко Ірина, де молодь мала можливість ознайомитися з успішними практики молодіжної роботи та креативними проектами.
- Арбузинська ОТГ мала можливість залучити по молодіжному проекту 10 тис. доларів, і молодь не стала осторонь , а відразу після форуму активно включилася в роботу.
- І вже через декілька місяців був презентований проект Євгеном Арбузом для свої однокласників в Арбузинській ЗОШ №2 ім. Т.Г.Шевченка
Встановити «Сонячне дерево» вдалось завдяки співпраці громади з програмою DOBRE за фінансування Агенції США з міжнародного розвитку. Сонячне дерево - використовує енергію сонячних панелей. З його допомогою можна не лише цілодобово заряджати мобільні пристрої і користуватися послугами високошвидкісного інтернету. З настанням темряви «сонячне дерево» працює ще й як ліхтар, освітлюючи все навколо .
Маємо надію що наше сонячне дерево обов’язково приживеться в Арбузинській ОТГ.
Доречі , таке ж саме дерево встановлене в с. Новокрасне, і нашій громаді воне не вартувало жодної гривні, спів фінансування даного проекту заключалося у встановлені 18 лавок на центральній алеї.
Відкрили «Сонячне дерево» Арбузинський селищний голова Євгеній Травянко та член Молодіжної ради Євген Арбуз, запрошуємо всіх користуватися інноваційною новинкою нашої громади!