Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Відкриття "Сонячного дерева" в Арбузинській ОТГ

Добре
21.07.2020
    Ми чекали цього майже півтора року. Частково сумнівалися, але вірили, бо молодь нашої громади заявила про себе, як про завзятих активістів і саме таких, які не стоять осторонь потреб молоді.
     Хроніка подій:
- З 2018 року Арбузинська ОТГ стає учасницею програми ДОБРЕ – яка відкриває безліч перспектив для нашої громади.
- Лютий 2019 року, форум ДобреДій в м. Херсон, учасниками якого стали Арбуз Євген, Кутовий Тарас, Демиденко Аріна та Любченко Ірина, де молодь мала можливість ознайомитися з успішними практики молодіжної роботи та креативними проектами.
- Арбузинська ОТГ мала можливість залучити по молодіжному проекту 10 тис. доларів, і молодь не стала осторонь , а відразу після форуму активно включилася в роботу.
- І вже через декілька місяців був презентований проект Євгеном Арбузом для свої однокласників в Арбузинській ЗОШ №2 ім. Т.Г.Шевченка
Встановити «Сонячне дерево» вдалось завдяки співпраці громади з програмою DOBRE за фінансування Агенції США з міжнародного розвитку. Сонячне дерево - використовує енергію сонячних панелей. З його допомогою можна не лише цілодобово заряджати мобільні пристрої і користуватися послугами високошвидкісного інтернету. З настанням темряви «сонячне дерево» працює ще й як ліхтар, освітлюючи все навколо .
Маємо надію що наше сонячне дерево обов’язково приживеться в Арбузинській ОТГ.
Доречі , таке ж саме дерево встановлене в с. Новокрасне, і нашій громаді воне не вартувало жодної гривні, спів фінансування даного проекту заключалося у встановлені 18 лавок на центральній алеї.
Відкрили «Сонячне дерево» Арбузинський селищний голова Євгеній Травянко та член Молодіжної ради Євген Арбуз, запрошуємо всіх користуватися інноваційною новинкою нашої громади!
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше