Висаджено 300 саджанців волоського горіха

09.04.2021

Цього тижня в Арбузинській ТГ було висаджено 300 саджанців волоського горіха. Головною метою було об’єднати людей та озеленити територію громади.

Саджанці  були вирощені в розсаднику  ДП ДГ «ЗОРЯНЕ» Первомайського району с. Зоряне та надані благодійно депутатом обласної ради Ігорем Савченком.

Спільна робота  влади та громадськості відбулася в рамках оголошеного двомісячника з благоустрою населених пунктів. Розпочали висадку саджанців на вихідних в с. Новоселівка та с.Агрономія.

В смт Арбузинка відбулося озеленення двох берегів Молотовського ставка, злагоджена співпраця активістів, рибалок, колективу селищної ради та КП «Арбузинський ККП» дала швидкий результат, справу було зроблено блискавично швидко,бо працювали  в радість.

Активно до благоустрою територій долучилися  жителі с. Новокрасне та с. Мар’янівка. На цих  вихідних запланована висадка дерев в с. Полянка.

Гарна справа об’єднала жителів громади, найголовніше тепер – вберегти саджанці та  здійснювати полив. Кожен мешканець громади може принести користь – висадити, полити, вберегти від вандалізму! Гуртуймося навколо гарної мети!

2018 © Усі права захищено