Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

З днем підприємця України !

Привітання
05.09.2021

                                                        Шановні підприємці!

                        Вітаю  Вас із професійним святом –  Днем підприємця!

Уже традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця. Це свято започатковане з урахуванням великої ролі підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем і визнанням його впливу на формування, становлення і розвиток  економіки. 

Бажаю Вам зростання обсягів виробництва та реалізації товарів і послуг, а також постійного збільшення надходжень та прибутків.

Зі святом Вас, шановні підприємці! Миру, добробуту, злагоди,  міцного здоровя Вам і Вашим родинам,  успіхів,  нескінченної ділової енергії для втілення нових проектів та здобутків.

     З повагою

    селищний голова  Євгеній Травянко.

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше