Вітання начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Арбузинської селищної ради

27.09.2021

Вітаємо з Днем дошкільного працівника наших дорогих і шанованих вихователів, нянечок і всіх тих, хто працює з нашими дітками!

Дякуємо Вам за те, що даруєте нашим малюкам своє тепло, турботу й ласку, за безмежне терпіння, душевну доброту й тактовну мудрість.

Бажаємо, щоб у ваших домівках завжди була така ж тепла та сприятлива атмосфера, як у стінах вашого улюбленого дитячого садка. Нехай у Вас у житті буде тільки сонячний настрій, відмінне здоров'я та нескінченне благополуччя.

Зі святом!

Начальник відділу освіти,